Naše osobné tipy na Vianočné darčeky

8 našich osobných tipov na dokonalý vianočný darček

Opäť je tu obdobie, kedy snáď každý rozmýšľa, čím potešiť svojich blízkych pod stromčekom. My sme pre vás pri tejto príležitosti pripravili prehľad produktov, ktoré máme najradšej.

Krásne a praktické montérky pre deti

Súčasťou detského sveta sú hry a aktivity napodobňujúce činnosti dospelých. Deti sa často a rady hrávajú na automechanika, záhradkára, opravára, či stavbára. A k takýmto hrám nepochybne patria aj montérky pre deti.

pozor na falosne reflexne vesty

Pozor na falošné reflexné vesty

Na českom trhu sa objavujú reflexné vesty, ktoré nie sú pri nočnom osvetlení vidieť a tak svojho nositeľa pri zníženej viditeľnosti dostatočne nechránia. Ako rozpoznať falošné reflexné odevy od pravých? 

pracovne oblecenie do zahradky

Tipy, ako sa dobre obliecť na prácu v záhrade a okolo domu

  Záhradkárska sezóna začala mnoho záhradkárov, kutilov a domácich majstrov sa na nás obracia, aby sme im pomohli vybrať si vhodné pracovné oblečenie, topánky a vôbec všetko, čo potrebujú na prácu v záhradke, okolo domu, či chalupy. Naše tipy ako sa správne obliecť prinášame aj v tomto článku.

monterky pre automechanikov

Recenzia: Ako vyzerajú montérky automechanika po dvoch rokoch každodenného nosenia?

Často sa nás zákazníci pýtajú: ako dlho mi vydržia montérky, pracovné odevy a pracovné topánky? Na takúto otázku ťažko nájdeme konkrétnu odpoveď. Všetko závisí nielen od výberu pracovného odevu a obuvi, ale aj podľa podmienok v akých pracujete. Vždy je potrebné nájsť správne pracovné odevy pre vašu prácu. Na začiatku roka 2015 sme obliekli do roboty pracovníkov autoservisu […]