pracovne oblecenie do zahradky

Tipy, ako sa dobre obliecť na prácu v záhrade a okolo domu

  Záhradkárska sezóna začala mnoho záhradkárov, kutilov a domácich majstrov sa na nás obracia, aby sme im pomohli vybrať si vhodné pracovné oblečenie, topánky a vôbec všetko, čo potrebujú na prácu v záhradke, okolo domu, či chalupy. Naše tipy ako sa správne obliecť prinášame aj v tomto článku.

monterky pre automechanikov

Recenzia: Ako vyzerajú montérky automechanika po dvoch rokoch každodenného nosenia?

Často sa nás zákazníci pýtajú: ako dlho mi vydržia montérky, pracovné odevy a pracovné topánky? Na takúto otázku ťažko nájdeme konkrétnu odpoveď. Všetko závisí nielen od výberu pracovného odevu a obuvi, ale aj podľa podmienok v akých pracujete. Vždy je potrebné nájsť správne pracovné odevy pre vašu prácu. Na začiatku roka 2015 sme obliekli do roboty pracovníkov autoservisu […]

Reflexné odevy_oblecsadoroboty

Reflexné odevy: všetko, čo o nich potrebujete vedieť

Takmer každý z nás sa vo svojom živote stretol s potrebou nosenia reflexných odevov, či už ako účastník cestnej premávky, prípadne v pracovnom prostredí ako zamestnanec, či zamestnávateľ. Ako sa dostatočne chrániť, zorientovať v širokej ponuke reflexných pracovných odevov, ale aj pár mýtov a zaujímavostí zo sveta reflexných odevov sa dozviete v tomto článku.

Ako sa obliecť do práce v zime

Ako si zvoliť pracovné oblečenie na prácu v zime? Tipy od kanadských drevorubačov

Práca vonku počas tých najchladnejších zimných dní môže spôsobiť vám alebo vašim pracovníkom viacero zdravotných problémov ako sú podchladenie alebo omrzliny. Ako si zvoliť pracovné oblečenie na zimu a chrániť sa pri práci vonku v tých najchladnejších dňoch? Máme pre vás pár tipov od tých najpovolanejších – kanadských drevorubačov.

stuple do usi

Štuple do uší: ako ich správne nasadzovať a používať?

Denne predáme v našej predajni a eshope aspoň jeden pár štupľov do uší. Kupujú si ich nielen zamestnanci a zamestnávatelia na hlučné pracoviská, ale aj manželky chrápajúcich manželov, či susedky hlučných susedov. Aby vaše štuple resp. zátky resp. špunty do uší plnili svoju funkciu správne – je potrebné si ich správne nasadiť. Takto vás ochránia pred hlukom, […]