Pracovne odevy a topanky: top produkty 2017

Ktoré pracovné oblečenie a obuv kupovali Slováci v roku 2017 najviac?

V decembri sme vám predstavovali naše obľúbené produkty z oblečsadoroboty. Ale keďže chceme vychádzať v ústrety najmä vám – našim zákazníkom, sledujeme, čo sa páči vám a čo u nás radi nakupujete vy. Aj podľa toho prispôsobujeme našu ponuku v eshope a v predajni. Pozreli sme sa preto na rebríček vašich najobľúbenejších produktov z pracovných odevovobuvi za rok 2017.

Montérky MAX top produkt 20171. Montérky Max: dlhodobo najobľúbenejšia kolekcia

Montérky Max na traky, montérky Max do pása, montérkové kraťasy Max, zimné zateplené Max-y a montérková bunda Max 2v1 – kolekcia montérok Max sa už roky drží na čele rebríčka popularity u vás – našich klientov. A prečo? „Pohodlná, príjemná a pritom hrubá bavlna, spevnenie na najviac namáhaných miestach, odnímateľné rukávy na bunde, jedenásť farebných variant a bezkonkurenčná cena,“ hovorí Martin Neradovič – náš produktový špecialista, ktorý sa oblasti pracovných odevov a pomôcok venuje už viac ako 10 rokov.

Montérky Emerton Top produkty 2017

2. Montérky Emerton: len v tesnom závese za Maxami

Montérok máte v našom eshope aj v predajni na výber viac. „Skvelá oderu schopnosť, moderné a praktické prevedenie, viacero multifunkčných vreciek, zosilnenie na najviac exponovaných miestach a v neposlednom rade aj veľmi dobrá cena zaraďujú medzi najobľúbenejšie práve montérkovú kolekciu Emerton,“ hovorí Martin. Zabodovali najmä montérky Emerton do pása a na traky. Veľkú budúcnosť predpovedáme aj tohtoročnej novinke, ktorá nadväzuje na kolekciu Emerton – sú to montérky z kolekcie Knoxfield. Určite ich v našom eshope neprehliadnite.

 

 

Reflexná bunda Clovelly Top produkty 2017

3. Reflexná bunda Clovelly: absolútny hit zimy

„Vodič, murár, skladník a aj sused skvelý, všetci museli mať tento rok Clovelly! Jednoducho top hit sezóny,“ hovorí Martin. Obľúbenosť reflexnej „Clovellky“, ako ju nazývame v našom tíme, pre nás nie je vôbec prekvapením. Je to mimoriadne kvalitná bunda za vynikajúcu cenu. Je zateplená, má značkové reflexné pruhy 3M® a naviac aj odopínateľné rukávy – preto si z nej jednoducho urobíte vestu.

 

 

 

Zdravotná obuv Barea Top produkty 2017

4. Slovenská zdravotná obuv Barea: boduje už dlhodobo

Slovenský produkt, ktorý svojou kvalitou naozaj konkuruje aj špičkovým svetovým výrobcom zdravotnej a ortopedickej obuvi. Bodujú najmä šľapky Barea 53 a Barea 50. „Pre ich vynikajúce vypracovanie, kvalitnú anatomicky tvarovanú podošvu, koženú stielku, kožený zvršok a množstvo farebných variant si zdravotné šľapky a sandále Barea obľúbilo nielen nežnejšie pohlavie,“ dodáva Martin. Nosia ich doktorky, sestričky, dámy v lekárňach, ale priznávame, že aj my vo voľnom čase, buď v domácom prostredí a v lete aj po vonku.

 

Tričká Garai a Teesta Top prdoukty 2017

5. Tričká GaraiTeesta: tie musí mať snáď každý

„Kvalitné jednofarebné tričká, ktoré sú vhodné na aplikáciu firemného loga, či pamätnej grafiky z hudobného festivalu,“ takto charakterizuje tričká GaraiTeesta Martin. Sú vhodné na nosenie k akýmkoľvek pracovným odevom, montérkam, ale aj na voľný čas. Každý si tu nájde svoju farbu. Aj preto patrili v roku 2017 medzi vaši najobľúbenejšie.

 

 

 

Gumáky Ginicchio Top produkty 2017

6. Gumáky Ginocchio: nestarnúca klasika 

„Takzvané gumáky Ginocchio vyrobené z PVC sú obľúbeným produktom aj vďaka svojej výhodnej cene. Naši klienti si ich kupujú na práce v poľnohospodárstve, ale aj na práce v záhradke, na chalupe, či chate,“ hovorí Martin.

 

 

 

 

 

Takto vyzerá hitparáda našich produktov podľa vás – našich zákazníkov. V roku 2017 sme pre vás priniesli aj mnoho noviniek a už teraz sme presvedčení, že v roku 2018 zamiešajú karty v rebríčku popularity. Už teraz sme na to veľmi zvedaví.