Krásne a praktické montérky pre deti

Súčasťou detského sveta sú hry a aktivity napodobňujúce činnosti dospelých. Deti sa často a rady hrávajú na automechanika, záhradkára, opravára, či stavbára. A k takýmto hrám nepochybne patria aj montérky pre deti.

Podľa mnohých odborníkov je ideálne, ak svojho potomka hravo a prirodzene zapájate do vašich každodenných povinností. Rozvíjate tak v nich pocit užitočnosti, zodpovednosti a v neposlednom rade aj samostatnosť. Viacerí rodičia sa takémuto zapájaniu detí do svojich povinností vyhýbajú. Obvykle sa s ním totiž spája potreba pozornosti rodiča, viac neporiadku, zašpinené a často aj zničené detské oblečenie. Ak však deťom vyberiete na ich hry špeciálne na to určené oblečenie – máte po probléme. Oblečenie nemusíte po každej hre namáhavo čistiť – veď pár fľakov k „práci“ patrí. Na detských montérkach zároveň oceníte ich odolnosť – sú vyrobené z pevných a na prácu určených materiálov, ktoré dieťa len tak jednoducho nezoderie.

Tak si poďme zopár detských montérok podrobnejšie predstaviť:

Detské montérky Cool Trend

Detské montérky na traky Cool Trend 

Tieto montérky pre deti nepochybne patria medzi najobľúbenejšie. Oceníte na nich ich pevný a priedušný bavlnený materiál. Z našich skúseností vieme, že deti z nich mávajú obrovskú radosť a cítia sa v nich veľmi dobre. Tieto veselé a hravé montérky navyše zaručene zabodujú aj na všetkých detských karnevaloch.

Maskáčové detské montérky na traky Pinocchio

Maskáčové montérky sú ako stvorené na hry v prírode: najmä v záhrade, či lese. Viete si predstaviť, aká zábavná v nich môže byť hra na schovávačku? Sú k dispozícii od tých najmenších veľkostí (už od veľkosti 90). Sú vyrobené z odolného materiálu, majú spevnené kolená a sed a tak odolajú každému oderu.

Detské montérky na traky Pinocchio

Veselé zelené montérky Pinocchio zvládnu každé detské huncútstvo – doma aj vonku na tráve. Majú totiž zosilnenie v sede a na kolenách, sú vyrobené z pevného materiálu a môžete ich vyprať až na 60°C.

Detské maskáčové montérkybunda Emerton 

Montérková sukňa YowieÚžasný montérkový komplet pre už trošku väčších nezbedníkov. V týchto montérkach sa zahrajú napríklad aj na rybárov, či vojakov. Rovnako ako v prípade „dospeláckych“ montérok, aj k týmto si môžete dokúpiť praktickú montérkovú bundu. Výhodou je aj ich materiál – teda 100% bavlna, ktorá je priedušná a dobre saje pot a spevnenie na najviac zaťažovaných miestach.

A na záver jedna špecialita pre nežnejšie pohlavie 

Dievčatá približne od veku 13-rokov (cca od výšky 164 cm) vynosia aj dámske montérky (veľkosť 34). Tie z kolekcie Yowie si obľúbila aj naša 12-ročná Nikolka a veľmi rada nosí napríklad montérkovú sukňu.

Všetky detské montérky, ktoré sme vám v článku predstavili a navyše aj detské pracovné rukavice – nájdete v našom eshope oblecsadoroboty.sk.