0
Prihlásiť sa
Nemáte ešte účet?
Registráciou získate:
  • Prehľad o stave objednávok
  • Urýchlenie budúcich nákupov
  • Možnosť získať skvelé zľavy
    Viac info
Oblecsadoroboty.sk - pracovné oblečenie a obuv
0850 221 001 (Po-Pia 8-16 hod.)
V nákupnom košíku zatiaľ nič nemáte :-(

Poďme to napraviť :-) Pozrite si naše aktuálne akcie alebo novinky.

Dopravu máte zadarmo už pri nákupe od 49,00 €

FINÁLNY zimný výpredaj: zľavy až -41%. Kliknite na kategóriu zľavy!

Testy a recenzie

Recenzia: Ako vyzerajú montérky automechanika po dvoch rokoch každodenného nosenia?

21.2.2017

Často sa nás zákazníci pýtajú: ako dlho mi vydržia montérky, pracovné odevy pracovné topánky? Na takúto otázku ťažko nájdeme konkrétnu odpoveď. Všetko závisí nielen od výberu pracovného odevu a obuvi, ale aj podľa podmienok v akých pracujete. Vždy je potrebné nájsť správne pracovné odevy pre vašu prácu. Na začiatku roka 2015 sme obliekli do roboty pracovníkov autoservisu MBI v Malackách. Teraz po dvoch rokoch sme sa boli pozrieť, ako ich montérky a ostatné pracovné odevy po tak dlhej dobe  každodenného nosenia v autoservise vyzerajú.

Aké pracovné odevy sme vybrali pracovníkom autoservisu ešte v roku v 2015?

Mechanici z autoservisu MBI sú mladí ľudia a chcú sa vo svojom pracovnom odeve nielen dobre cítiť, ale v ňom aj dobre vyzerať. Ďalšou podmienkou pri výbere bolo, aby zvolené pracovné odevy odolali nástrahám práce v autoservise. Aj preto sme pre nich vybrali montérky na traky Allyn.  Tieto montérky sa vyznačujú vysoko-kvalitným prevedením: sú vyrobené z hrubej 280 g/m2 látky, pre zvýšenie životnosti majú namáhané miesta vystužené materiálom InVista Cordura® (je to značkový materiál, ktorý sa používa pri výrobe odevov – napríklad aj vojenských, ktoré majú vydržať tie najnáročnejšie podmienky), oblasť kolien je zosilnená zdvojenou Cordurou a je tu aj možnosť vloženia nákolenníkov. Okrem toho majú tieto montérky aj odolné kovové zipsy a reflexné doplnky. Montérky sme doplnili mikinou Tours, tričkom Garai polokošeľou Dhanu. Na všetky tieto odevy sme aplikovali aj výšivky s logom autoservisu.

Celkovo stálo toto oblečenie 74,08 € na jedného pracovníka (montérky na traky Allyn: 49,08 €, polokošeľa Dhanu: 6,22 €, tričko Garai: 3,88 €, mikina Tours: 14,90 €)*. To je 0,15 € na jeden deň.

Čo sa s oblečením dialo od jeho zakúpenia?

Každý z mechanikov nosil svoje montérky a ostatné odevy denne do práce (s výnimkou pár horúcich letných dní, kedy volili kraťasy). Počas víkendu montérky vyprali na 60°C a v pondelok-piatok ich obliekali opäť. Takto vo svojom pracovnom oblečení strávili spolu skoro 500 dní resp. 3750 hodín. Prostredie autoservisu, kde servisujú denne niekoľko áut je pre pracovné odevy skutočne náročné – môžu ho znehodnotiť mazivá, oleje, prach a samozrejme aj samotné nosenie. Preto sme boli zvedaví, ako naše oblečenie vyzerá po dvoch rokoch.

Ako vyzerajú montérky a ostatné odevy automechanikov po dvoch rokoch nepretržitého nosenia?

Aj my sme boli prekvapení. Montérky odolali náročným podmienkam a stále vyzerajú výborne.

Potrebujete vybrať pracovné odevy pre vašu firmu aj vy? Obráťte sa na nás: info@oblecsadoroboty.sk alebo 0948 919 948.

 

Ďakujeme autoservisu MBI za spoluprácu pri príprave článku aj za pózovanie pri fotení. Pripájame kontakty: Autoservis MBI s.r.o., Malacky, tel.: +421 948 267 980, email: autoservismb@autoservismb.sk

Pozn: * uvedené ceny sú platné ku dňu uverejnenia článku a časom sa môžu meniť

Podobné články

Najčastejšie mýty o pracovnej obuvi, ktorým ste doteraz verili aj vy
15.4.2022
V oblecsadoroboty.sk sa stretávame so stovkami klientov, ktorí si vyberajú bezpečnostnú alebo pracovnú obuv pre seba alebo pre svojich zamestnancov. Denne sa s nimi rozprávame a počúvame ich potreby,…
Originálne a certifikované produkty Od overených výrobcov.
Tisíce spokojných klientov Staráme sa o vás už od roku 2013.
Novinky a akcie do e-mailu
Buďte prví, kto sa dozvie o špeciálnych zľavách a tajných akciách.
Zostaňme v kontakte
GoPay
Buďme v kontakte