Platba na dobierku: 

 

Na dobierku: pri preberaní tovaru od pracovníka kuriérskej služby. Pri platbe na dobierku účtujeme príplatok vo výške 1 Euro.

 

 

Platba prevodom na účet:

 

Prevodom na účet: pri tomto spôsobe je potrebné aby ste po objednaní tovaru previedli peniaze z Vášho účtu na náš firemný účet v Slovenskej Sporiteľni: SK3809000000005043632174. Spôsob akým prevediete peniaze je napríklad cez Váš internet banking, alebo navštívte pobočku Vašej banky, prípadne vklad priamo na náš firemný účet v ktorejkoľvek pobočke Slovenskej Sporiteľne. Pri platbe prevodom na účet neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. 

 

 

Platba prostredníctvom SPOROPAY:

 

Umožňujeme platbu prostredníctvom služby SPOROPAY pre klientov, ktorí majú vedený účet v Slovenskej Sporiteľni. Pri platbe prostredníctvom služby Sporopay neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby.

 

 

Platba v hotovosti:

 

Pri osobnom vyzdvihnutí tovaru na našom odbernom mieste v predajni v Stupave na Hviezdoslavovej 4 - umožňujeme aj platbu v hotovosti. Pri platbe v hotovosti neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky spojené so spôsobom platby. 

 

 

Ak máte akékoľvek otázky - kontaktujte nás na: 0850 221 001 alebo info@oblecsadoroboty.sk.