0
Prihlásiť sa
Nemáte ešte účet?
Registráciou získate:
  • Prehľad o stave objednávok
  • Urýchlenie budúcich nákupov
  • Možnosť získať skvelé zľavy
    Viac info
Oblecsadoroboty.sk - pracovné oblečenie a obuv
0850 221 001 (Po-Pia 8-16 hod.)
V nákupnom košíku zatiaľ nič nemáte :-(

Poďme to napraviť :-) Pozrite si naše aktuálne akcie alebo novinky.

Dopravu máte zadarmo už pri nákupe od 49,00 €

FINÁLNY zimný výpredaj: zľavy až -41%. Kliknite na kategóriu zľavy!

Súprava na zachytenie pádu Delta Plus Elara350H

5096
SERVICES - Súprava na zachytenie pádu na okamžite použitie : Postroj s opaskom na udržiavanie pracovnej polohy. 2 body uchytenia postroja (chrbtový - prsný).
Viac
Vyberte si veľkosť
u vás do štvrtka 7.3.
324,72 € s DPH
270,60 € bez DPH

Garantujeme 100% originalitu tovaru

Na vrátenie či výmenu máte až 365 dní

Dopravu máte zadarmo od 69€

Parametre a vlastnosti produktu

Značka
Delta Plus

Spoločnosť Delta Plus píše svoju tradíciu v oblasti ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci už od roku 1977. Sortimentom viac ako 1500 výrobkov spomedzi pracovných odevovpracovnej obuvi a ochranných pracovných pomôcok zásobuje viac ako 10 000 zákazníkov po celom svete.

Pri vývoji svojich produktov sa zameriava nielen na dosiahnutie vysokej úrovne ochrany zdravia pri práci, ale aj na maximalizáciou komfortu. Nemenej dôležitý dôraz kladie aj na dizajn pracovných odevov a obuvi. Experti Delta Plus z oblasti inovácií integrujú do pracovných odevov aj najnovšie poznatky z oblasti športu a oblečenia na voľný čas. Aj preto sa pracovné odevy a obuv Delta Plus vyznačujú vysokou mierou komfortu a pohodlia. V oblecsadoroboty.sk nájdete bohatú ponuku sortimentu na výškové práce z dielní Delta Plus.

Použitie
Normy
EN 353-2

Osobné ochranné prostriedky proti pádu z výšky. Časť 2: Záchytné zariadenia vedeného typu na pružnom kotviacom vedení

Dodávateľ DELTA PLUS

Popis produktu

6x nastaviteľná spona. Opasok na udržiavanie pracovnej polohy s termo-podporou chrbáta a zapínaním na suchý zips. Otáčanie o 180°. 2 body uchytenia na boku pre udržiavanie pracovnej polohy (ref. HAR24H). Posuvný zachytávač pádu na spletenom prameňovom lane s O 14 mm, otváracieho typu s automatickou poistkou, indikátorom smeru použitia, tlmičom pádu s indikátorom pádu (ref. AN065). Záchytné spletené prameňové lano s O 14 mm (ref. AN30010). Lano na udržiavanie pracovnej polohy nastaviteľné pomocou spony. Nastaviteľná dĺžka. Spletene lano s O 12 mm. Ochranné puzdro na spletených koncoch lana (ref. EX021). Kotviaca slučka z vysoko odolného polyesterového popruhu. Šírka 45 mm. Oceľový krúžok v tvare D s uťahovacím komponentom (ref. LV102100). Držiak na nástroj (ref. HA200). 2 spojovacie komponenty AM002.

Materiál:
Bezpečnostný postroj s opaskom na udržiavanie polohy: Polyesterové popruhy. Posuvný zachytávač pádu na lane: Pozinkovaná oceľ. Polyamidové lano. Karabínka: Oceľ.

Originálne a certifikované produkty Od overených výrobcov.
Tisíce spokojných klientov Staráme sa o vás už od roku 2013.
Novinky a akcie do e-mailu
Buďte prví, kto sa dozvie o špeciálnych zľavách a tajných akciách.
Zostaňme v kontakte
GoPay
Buďme v kontakte