0
Prihlásiť sa
Nemáte ešte účet?
Registráciou získate:
  • Prehľad o stave objednávok
  • Urýchlenie budúcich nákupov
  • Možnosť získať skvelé zľavy
    Viac info
Oblecsadoroboty.sk - pracovné oblečenie a obuv
0850 221 001 (Po-Pia 8-16 hod.)
V nákupnom košíku zatiaľ nič nemáte :-(

Poďme to napraviť :-) Pozrite si naše aktuálne akcie alebo novinky.

Dopravu máte zadarmo už pri nákupe od 49,00 €

Testy a recenzie

Toto prekvapilo aj nás: ochranné okuliare v teste zahmlievania.

14.3.2018

Pri ťažkých fyzických prácach sa mnohí naši klienti sťažujú na zarosenie ochranných okuliarov. Toto zahmlievanie býva spôsobené zvýšeným potením a najmä počas letných mesiacov vie naozaj potrápiť takmer každého. Rozhodli sme sa preto otestovať ako pracovné okuliare odolajú nie len teplu z potenia, ale priamo horúcej pare!

Aj výrobcovia pochopili potrebu vyrobiť okuliare s úpravou proti oroseniu

Na mnohých ochranných okuliaroch výrobcovia používajú špeciálnu úpravu, ktorej cieľom je zabrániť tomu, aby sa zorník (ľudovo povedané „sklíčko“) okuliarov zarosil resp. zahmlil. My sme mali vynikajúce referencie na pracovné okuliare značky Bollé, ktoré sme sa pred pár mesiacmi vďaka ich vysokej kvalite rozhodli zaradiť do nášho sortimentu. Tieto okuliare totiž disponujú rôznymi špeciálnymi technológiami, ktoré z nich robia špičku vo svojom obore. Príkladom je technológia Platinum®, ktorá maximalizuje odolnosť zorníkov proti poškriabaniu a zároveň zahmlievaniu. Počuli sme na ne len samé chvály.

Výsledky testov, ktoré šokovali aj nás

Viete si predstaviť, akí sme boli zvedaví, či okuliare Bollé spĺňajú to, čo sľubujú. Aj preto sme ich zaradili do nášho testovania v rámci video-série KTO Z KOHO. Testovali sme okuliare Bollé Contour a bežné pracovné okuliare bez úpravy proti zahmlievaniu:

A čo hovorí na výsledky testov náš produktový odborník a hlavný „testovač“ Neri? „Ja som v živote nič lepšie v tejto oblasti nevidel. Technológia Platinum® je, čo sa týka zarosenia úplne bezkonkurenčná. Naozaj ma to veľmi pozitívne prekvapilo. Najmä pri uzatvorených typoch okuliarov by som do iných, ako Bollé s úpravou Platinum® nešiel.“

Nie je úprava proti oroseniu ako úprava proti oroseniu

Boli sme zvedaví, ako by v teste dopadli aj okuliare iných značiek – bez technológie Platinum®, ale s bežnou úpravou proti zahmlievaniu. Tak sme si aj toto v kancelárii narýchlo vyskúšali.

00:00
00:18

 

Na základe našich skúšok by sme našim klientom odporúčame okuliare Bollé s technológiou Platinum®. Jednoznačne dokázali, že sa nezarosia. Nájdete ich aj v našom eshope.

 

Podobné články

Najčastejšie mýty o pracovnej obuvi, ktorým ste doteraz verili aj vy
15.4.2022
V oblecsadoroboty.sk sa stretávame so stovkami klientov, ktorí si vyberajú bezpečnostnú alebo pracovnú obuv pre seba alebo pre svojich zamestnancov. Denne sa s nimi rozprávame a počúvame ich potreby,…
Originálne a certifikované produkty Od overených výrobcov.
Tisíce spokojných klientov Staráme sa o vás už od roku 2013.
Novinky a akcie do e-mailu
Buďte prví, kto sa dozvie o špeciálnych zľavách a tajných akciách.
Zostaňme v kontakte
GoPay
Buďme v kontakte